Elektronikos surinkimas

Retro Kompiuterių Muziejus rūpinasi senos elektronikos išsaugojimu. Labiausia domina seni kompiuteriai, jų priedai ir dalys, programinė įranga, įvairios laikmenos, knygos, instrukcijos, reklamos ir kiti daiktai, susiję su informatikos istorija. Labai domina visa elektronika, pagaminta Lietuvoje – Sigma, Penketukų, Nuklono, RMT, Vilma, Alma, kitų fabrikų ar įvairių kooperatyvų produkcija, dokumentacija ar informacija apie juos, ieškome ten dirbusių žmonių.

Turime kolegų besidominčių įvairiomis sritimis, todėl renkame ir kitus elektronikos prietaisus – osciloskopus, skaičiavimo mašinėles, matavimo prietaisus, audio, video techniką, radiodetales ir t.t. Įdomiausia yra kuo senesnė arba egzotiškesnė technika – profesionalios paskirties audio ar video grotuvai, industrinė technika, serveriai. Ši įranga šiais laikais nebepanaudojama, todėl yra išmetama į metalo laužą, tačiau įdomi kaip istorinis eksponatas, dalys naudojamos kitų prietaisų remontui.

Kam naudojame gautą elektroniką?
iki 10 m. senumo kompiuteriai – sutvarkomi, atnaujinami ir naudojami darbui;
seni kompiuteriai – saugomi muziejui, restauruojami, dokumentuojami;
elektronikos komponentai – kitų prietaisų taisymui, retesni – muziejui;
įvairūs prietaisai – skolinami pažįstamiems kolekcionieriams.
Viską naudojame hobiui, elektronikos nepardavinėjam ir neperdirbinėjam.

Būsime dėkingi, jei atiduosite mums savo seną elektroniką. Galime pasiimti daugelyje Lietuvos miestų, taip pat suorganizuoti siuntimą paštomatu ar kurjerio paėmimą. Jei norite apžiūrėti kolekciją, galite patys atvežti Žirmūnuose.

Skambinkite +37062377715 arba užpildykite šią formą.